Ne duruyorsun? Hemen sohbete başla :)

user
security
* Şifreniz yoksa boş bırakın.


Sohbetler

Sohbetler hayatımızın vazgeçilmezlerindendir. Sohbetler Düşünüyorum da sohbet olmadan sanırım azıcık kafayı sıyırabiliriz. Bizler sohbet etmeden pekte duramayız açıkçası üzgün olduğumuz da mutlu olduğumuz da bunu paylaşmak isteriz paylaşınca içinde ki mutluluk ve ya üzüntü  bir nebze rahatlar.

Mutluyken mutlu anını paylaşmak birlikte mutlu olmak birlikte gülmek birlikte keyiflenmek işte bu sohbetin en güzel anlarından biridir. Bazen de mutsuz olduğun zaman biriyle konuşmak istersin çünkü mutsuz anını paylaşmak belki de bir nebze olsa seni rahatlatır belki bir fikir alırsın belki bir yardımı olur karşı tarafın sana ama bazen de yalnız kalmak istersiniz buda en doğal hakkınızdır. Eskiden sohbetler sanırım biraz daha güzeldi şimdide güzel fakat eski sohbetlerin çoğunda saygı sevgi vardı şimdi ise bazıları sohbetlerini çıkar uğruna kullanıyor böyle insanlar olunca da biraz keyfimiz kaçıyor doğrusu çıkar üzerine yapılan sohbetlerden uzak durmak kesinlikle şart oluyor.

Sohbetsiz olmaz evet çayını alırsın veya kahveni alırsın sohbetine başlarsın yanında birinin olmasına gerek yoktur telefonunla ya da bilgisayarıyla bunu kolaylıkla yapabilirsin zaten bir tık uzağında kalıyor sohbet evden çıkmadan gerek yok bazen insan çıkmak istemez öyle olunca da sohbet ayağına gelmiş gibi oluyor. E böyle olunca bize de bu sohbetin keyfini çıkarmak kalıyor işte buda en güzeli saygı içerinde bir sohbet ile bazen bütün sıkıntını derdini unutabiliyor insan böylede olması gerekmiyor mu sizce de size iyi gelen bir sohbet varsa eğer bunu kaybetmeyin derim sıkı tutunun ve o sohbetin içerisine başka hiçbir şey almayın saygı güven  olduğu zaman en güzel sohbetler sizlerin olur.

Bazen bunu bulamıyor olabiliyoruz ama yapacak bir şeyimiz olmuyor maalesef o yüzden elimizde sıkı tutmak gerek günler aylar hatta yıllar geçtiği zaman hala sizinle olmalı dost arkadaş artık ne derseniz siz o olur nasıl baktığınıza bağlı sohbetinize dostça arkadaşça ya da aşk ile hangisi sizi yakın görüyorsa öyle davranın kendiniz den başkasının düşüncelerini umursama dan sohbetin keyfini çıkarın. Sohbetlerinize kalite ve seviye eklemek için bizlerle aile ortamımıza katılın ve sohbetleriniz keyiflensin kendinizi ailenizle sohbet ediyormuş gibi hissedeceğiniz bu ortam da biz sizleri bekliyoruz yapmanız gereken tek şey adrese tıklayıp yanımıza giriş yapmanız.

Sohbetler

Sohbetler

SohbetlerEditör: admin
*Yorumlarınız onaylandıktan sonra görüntülenecektir.

Sohbet Mp3indir